0532 385 6526

Sosyal Medyada Biz}

KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT - ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ
Kayseri evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan firmamız ile eşyalarınız eski konumundan yeni konumuna Asansörlü, ambalajlı ve sigortalı bir şekil de taşınmaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm Evden eve nakliyat hizmetleri sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir. Kayseri Evden eve nakliyat sektörün de başarılı personellerimiz ve modern nakliye araçlarımız ile sizlere her zaman üst düzey hizmetler sunmanın mücadelesi içerisindeyiz. Kayseri ilinin güzide Evden eve nakliyat firmaları arasındaki yerini her zaman koruyan ve her daim en üst düzey hizmet kalitesi ile sizlere hizmet sunmaya özen gösteren firmamızdan sadece kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı tüm taşıma faaliyetleri kendi araç ve personellerimiz ile gerçekleşmektedir. Kayseri ilinde her hangi bir mahalleden başka bir mahalleye veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak gibi düşünceniz varsa profesyonel hizmeti bulacağınız en doğru adres Avcılar Asansörlü ev & ofis taşımacılığı şirketi olacaktır.
Alo Evden eve Nakliyat - TIKLA ARA!

Bünyan Evden eve Nakliyat

Bünyan evde eve nakliyat ile Stressiz Taşınma

Taşınma maliyetlerini ve stresini azaltarak nakil işlemini gerçekleştirmek için Bünyan evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç vardır. Taşınma deneyim gerektiren, stresli bir iştir. Taşınmayı düşünenin işlemi kendi başına gerçekleştirmesi oldukça zordur. Zorlu aşamada en doğrusu evden eve nakliye firması ile anlaşmaktır. Nakliye firmasının vazifesi eşyaları aldıkları gibi bırakacak şekilde taşınmayı sağlamaktır.

İki hamal bir kamyonetle gerçekleştirilen taşınmalarda eşyalar olduğu gibi bırakılır. Mobilyalar monte edilmez, makinalar bağlanmaz. Fakat evden eve nakliyatta alınan eşyalar aynı titizlikle yerlerine yerleştirilerek teslim edilir. Taşınma yapılırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Taşınmayı planlamak
  • Eşyaların listesini hazırlamak
  • Firmayı seçmek
  • Firma ile sözleşme imzalamak
  • Nakliye sigortası yapmak
  • Eşyaların paketlenmesi

Taşınılacak ev ayarlandıktan sonra firma araştırmasına girilir. Firma seçiminde yenim taşınmış kişilerin tavsiyelerine kulak vermek en doğru olandır. Eş dosttan yeni taşınan kişi yoksa internetteki yorumlara bakılır.

Firma Tercihi Bünyan Evden Eve Nakliyat

En iyi taşımacılık firmasının Büryan evden eve nakliyat gibi işini profesyonelce yapan olduğu asla unutulmamalıdır. Nakliye firmasını seçerken detaylara dikkat ederek tercih yapılmalıdır. İnternet üzerinden veya diğer yollarla araştırma yaparken şunlara dikkat edilmelidir:

  • Tercih edilecek firmanın eşyaların alınacağı kente veya taşınacağı kente ait olması
  • Taşımacılık konusunda yetkili belgesi olup olmadığı araştırılmalı, yetki belgesindeki unvan Türkiye Sicil Gazetesinden araştırılmalı
  • İnternet sayfası olmasına ve internet sayfasında iletişim telefonu ve açık adresin yer almasına dikkat edilmeli
  • Sayfada araç resimleri olmasına ve araçların üzerinde firmanın adının yazmasına dikkat edilmelidir.

İnsanlar yıllarca çalışıp kazandıklarını evlerine ve eşyalarına yatırmaktadır. Yılların birikimi olan eşyaların deforme olmasını, hasar görmesini kimse istemez. Bundan dolayı firmanın 2+1, 3+1,4+1 ve daha büyük evleri taşıyabilecek ebatlarda araçlara sahip olması önemlidir. 4+1 evin eşyaları küçük bir araca yerleştirilirse hasar kaçınılmaz olur. Nakliye eşyaların gelişi düzen istiflenmesi değildir. Bünyan evden eve nakliyat elemanlarının yaptığı gibi belli bir düzende yerleştirilmelidir ki maddi zarar yaşanmasın.

Bünyan Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evini taşımayı düşünenler Bünyan evden eve nakliyat iletişim telefonlarını arayarak veya ofise gelerek nakliye konusunda bilgi edinirler. Genel hatları ile bilgi verildikten sonra fiyat hakkında net bir fiyat verebilmek ve eşyaları görmek için müsaitlik durumuna göre randevulaşılır. Eşyaları gören firma yetkilisi müşteriye asansör kullanmak isteyip istemediğini sorar. Tek tarafta veya iki yerde kullanılacak asansöre, eşyaların alınacağı ve taşınacağı dairenin katına göre fiyat belirlenir.

Fiyat konusunda anlaşan taraflar sözleşme imzalar. İmzalanan sözleşmede taşınmanın ne zaman, saat kaçta, asansör kullanıp kullanılmayacağı, eşyaları toplama paketleme işini kimin yapacağı ve kaç liraya taşınacağına dair bilgilere yer verilir. Sözleşme yapılması eşyaların başına bir şey gelirse müşterinin hakkını araması adına ciddi bir belgedir. Sözleşmenin ardından belirlenen tarih ve saatte nakliye firması belirlenen adreste hazır olarak taşıma işlemlerine başlarlar.

Asansörlü Taşımacılıkta Bünyan Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın verdiği zarardan kaynaklı halk arasında söylenen sözleri Bünyan evden eve nakliyat boşa çıkarmaktadır. Eskiden taşımacılık eşyalara çok büyük hasarlar verdiğinden bir yangının verdiği zarar kadar olduğuna dair sözler söylenirdi. Günümüzde ise asansörlü ve özel malzemeler kullanılarak paketleme yapıldığından hasar en az seviyededir. Bünyan evden eve nakliyat firmasının çeşitli uzunlukta asansörleri vardır. Binanın dışına kurulan asansörler eşyaları merdivenden indirirken meydana gelen zararlara karşı korur. 17.kata kadar çıkacak şekilde monte edilen asansörler taşınma hızını da kısaltmaktadır.

Taşınma sırasında paketleme zararı en aza indirgeyen diğer unsurdur.   Gelişmiş özel malzemelerle paketlenen eşyalar çok uzun yolda dahi zarar görmeden yerine ulaşır. Bir dönem kullanılan battaniyelerin yerini özel malzemeler almıştır.

Kayseri evden eve nakliyatKayseri asansörlü nakliyat

33 kez görüntülendi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir