0532 385 6526

Sosyal Medyada Biz}

KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT - ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ
Kayseri evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan firmamız ile eşyalarınız eski konumundan yeni konumuna Asansörlü, ambalajlı ve sigortalı bir şekil de taşınmaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm Evden eve nakliyat hizmetleri sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir. Kayseri Evden eve nakliyat sektörün de başarılı personellerimiz ve modern nakliye araçlarımız ile sizlere her zaman üst düzey hizmetler sunmanın mücadelesi içerisindeyiz. Kayseri ilinin güzide Evden eve nakliyat firmaları arasındaki yerini her zaman koruyan ve her daim en üst düzey hizmet kalitesi ile sizlere hizmet sunmaya özen gösteren firmamızdan sadece kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı tüm taşıma faaliyetleri kendi araç ve personellerimiz ile gerçekleşmektedir. Kayseri ilinde her hangi bir mahalleden başka bir mahalleye veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak gibi düşünceniz varsa profesyonel hizmeti bulacağınız en doğru adres Avcılar Asansörlü ev & ofis taşımacılığı şirketi olacaktır.
Alo Evden eve Nakliyat - TIKLA ARA!

Kayseri şehir içi Nakliyat

Kayseri Şehir İçi Nakliyat İşleri

İster ev taşıması olsun ister işyeri taşıma işi olsun taşınma işlemi yorucu bir süreçtir. Bu yorucu işi en az yorgunlukla bitirmek için taşıma şirketini de doğru seçmemiz gerekir. Kayseri şehir içi nakliyat firmaları taşınma sırasında yıpranmamanız için doğru tercihtir.

Şehir İçi Nakliyat Firmalarında Fiyatı Etkileyen Faktörler

Yeni bir eve taşınma ne kadar heyecan verici bir olay olsa da taşınma masrafları da maliyetli ve heyecanımızı kaçıran bir süreçtir. Kayseri şehir içi nakliyat firmalarında taşıma fiyatını etkileyen faktörler;

  • Eski ev ve yeni taşınılacak evin hangi katlarda olduğu fiyatı etkileyen en önemli konudur. Her iki evde asansör olup olmadığı, asansör var da asansörün kullanılıp kullanılamayacağını öğrenmek gerekir. Eğer nakliye firması taşıma asansörü kuracaksa bu ekstra bir fiyat demektir.
  • Ev eşyalarının hangi eşyalardan oluştuğu da fiyatı etkiler. Koltuk takımı, yatak odası, çocuk odası, yemek odası eşyalarının hangileri var hangileri yoksa fiyat ona göre belirlenir. Çünkü eşyanın ne kadar ise ona göre bir araç ve ona göre elemen sayısı ile nakliye işlemi gerçekleşir. Bu durum da fiyatı etkiler.
  • Paketleme işinin yapılıp yapılmayacağına göre de fiyat değişiklik gösterir.Örneğin mutfak eşyalarını ev sahibi kendi paketleyebilir, bunlar fiyatı etkileyen faktörlerdir.

Şehir içi Nakliyat Firması Seçerken Dikkat etmemiz Gereken Unsurlar

Taşınma işinin sorunsuz olması iyi ve güvenilir bir firma ile nakliye işini yapmamıza bağlıdır. Tüm Türkiye’de şehir içi nakliyat firması ve Kayseri şehir içi nakliyat firması seçerken bazı konulara dikkat edersek sorun yaşamayız.

  • Nakliye ve taşıma işini gerçekleştirecek firmanın nakliye için gerekli belge ve ruhsata sahip olmasına, sigortalarının tam olduğuna dikkat etmeliyiz. Her kamyoneti olan kişi nakliye işi ile uğraşamaz. Özel izin ve belge alması gereklidir. Artık nakliye işi de profesyonelce ve belli standartlarda yapılmaya başlanmıştır.
  • Eşya taşıyan elemanların kaçak işçi yada kaçak göçmen statüsündeki kişiler olmadığına dikkat etmeliyiz.
  • Daha önce nakliye şirketi işe taşıma işini yaptırmış kişiler var mı diye küçük bir araştırma yapabiliriz. Çevremizdeki kişilere sorabiliriz yada internette firma ile ilgili araştırma yapabiliriz. Daha önce nakliye işi yaptırmış tanıdığımız varsa onun çalıştığı ve memnun kaldığı firmayı da tercih edebiliriz.
  • Nakliye aracı ile sadece sizin eşyanızın taşınacağından emin olun. Aynı taşıma aracında farklı bir müşteriye ait eşya da taşınabilir, 2 nakliye işi tek araçla yapılabilir. Bu durumun önceden size bildirilmesi ve sizin bu durumu onaylamanız gerekmektedir. Sizin bilginiz olmadan bu çeşit bir nakliye olmaz.

 

157 kez görüntülendi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir