0532 385 6526

Sosyal Medyada Biz}

KAYSERİ EVDEN EVE NAKLİYAT - ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ
Kayseri evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan firmamız ile eşyalarınız eski konumundan yeni konumuna Asansörlü, ambalajlı ve sigortalı bir şekil de taşınmaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm Evden eve nakliyat hizmetleri sigortalı ve sözleşmeli bir şekil de gerçekleşmektedir. Kayseri Evden eve nakliyat sektörün de başarılı personellerimiz ve modern nakliye araçlarımız ile sizlere her zaman üst düzey hizmetler sunmanın mücadelesi içerisindeyiz. Kayseri ilinin güzide Evden eve nakliyat firmaları arasındaki yerini her zaman koruyan ve her daim en üst düzey hizmet kalitesi ile sizlere hizmet sunmaya özen gösteren firmamızdan sadece kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı tüm taşıma faaliyetleri kendi araç ve personellerimiz ile gerçekleşmektedir. Kayseri ilinde her hangi bir mahalleden başka bir mahalleye veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak gibi düşünceniz varsa profesyonel hizmeti bulacağınız en doğru adres Avcılar Asansörlü ev & ofis taşımacılığı şirketi olacaktır.
Alo Evden eve Nakliyat - TIKLA ARA!

Kayseri eşya depolama

Kayseri  Eşya Depolama Sektörü

Günümüzde yaşanılan evlerin planlarının farklılaşması, yaşamda ihtiyaç duyulan faaliyetlerin farklılaşması gibi sebeplerle eşya depolama sektörü ortaya çıkmıştır. Nakliye firmalarının da eşya depolama hizmeti vermelerinin yanında sadece depolama hizmeti veren sadece depolama hizmeti yapan firmalar da vardır. Eğer nakliye firması eşya depolama hizmeti vermiyorsa beraber çalıştığı bir eşya depolama firması mutlaka vardı. Kayseri eşya depolama hizmetine ihtiyaç ortaya çıktığında Kayseri nakliyat firmalarından destek alınabilir.

Eşya Depolama sektörünün Ortaya Çıkış Nedeni

Evde yada işyerinde bir süre kullanmayacağımız eşyaların yaşam alanlarında yada çalışma alanlarında yer işgal etmemesi için eşya depolama sektöründen yardım alınmaktadır. Kayseri’de yaşıyorsanız ve bir süre kullanmayacağınız eşyalarınız varsa Kayseri eşya depolama firmalarından yardım alıp bu eşyalarınız bir süre güvenli olarak depolayabilirsiniz. Eşya depolama firmalarına şu durumlarda ihtiyaç duyulur;

  • Evde yada iş yerinde kullanılmayan ama elden çıkarılmak istenmeyen, bir dönem kullanılmayacak, saklanması yada muhafaza edilmesi gereken eşya yada belgeler var ise, bunları muhafaza edecek geniş bir alan da yoksa bu işi yapan firmalar bizim yerimize bu eşyaları saklarlar.
  • Ev yada işyerimizi taşınmamız gerekiyor fakat yeni ev/işyeri bulamadıysak taşınacak yeni bir yer bulana kadar eşyalarımız depolama şirketinde durabilir. Şehir değişikliği ülke değişikliği vs. gibi nedenlerle ev/işyeri taşınmamız gerekiyor fakat yeni yere evi/işyerini belli bir zaman sonra taşıyacaksak bu sürede de eşyalarımızı eşya depolama şirketinde tutabiliriz.
  • Eskiden evlerde kiler,ardiye gibi depolama alanları bulunmaktaydı. Fazla eşyalar, bir dönem kullanılmayacak eşyalar burada saklanırdı. Fakat zamanla evlerdeki bu alanlar çıkarılmış onun yerine çalışma odası, hobi odası gibi alanlara daha çok ihtiyaç duyulmuştur. Bu durumda da kiler, ardiye gibi alanlarda olan eşyalar ev dışında olan eşya depolama şirketlerine emanet edilmiştir.

 

Eşya Depolama Şirketlerinde Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar

Türkiye ve Kayseri eşya depolama şirketi seçerken eşyaların depolanacağı yeri önceden görmek gerekir. Depolanacak yerin havalandırması nasıl, eşyaların yerleşmesi nasıl olacak bunlara dikkat etmek gerekir. Eşyaların yanlış veya hatalı yerleşmesi eşyalara zarar verebilir. Depolama şirketi eşyaların başına kötü bir durum gelmesine karşı (su basması-çalınma vs.) eşyaları sigortalamalıdır.

Ayrıca eşya depolama hizmetinden ne kadar süre yararlanacağımızı baştan belirtirsek eşya depolama şirketi de o zamana göre kendi planlamasını yapabilir.

Depolanan eşyalar parça parça taşınacaksa örneğin 3 ay sonra bir kısmı 5 ay sonra bir kısmı gibi, bu durum da eşya depolama şirketine işin başında söylenmeli, eşya yerleşimi ona göre yapılmalıdır.

260 kez görüntülendi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir